Siit saad lugeda EHE ELO ehteid kandvate ehedate ja päris inimeste endi suust, mida nad arvavad."Mõni aeg tagasi jooksid silmad üle sotisaalmeedias tuttava jagatud ehetekollektsioonist. Miski tunne pani mind seda kollektsiooni lähemalt vaatama ja mulle tõesti meeldis see, mida nägin, esimeset silmapilgust - nii armsad, naiselikud ja kevadised! Kuna ma aga pole suur ehete kandija, siis tellimiseks muidugi ei läinud ja nautisin hetkeks vaid silmadega.

Läks ikka nädalaid mööda ja hinges oli see tunne, et PEAN selle ehetekunstniku ülesse otsima. Leidsin ning nüüd mõtlen, et oma sisetunnet tuleb alati usaldada. Teadsin esimest pilgust, et nähtud kõrvarõngad on minule loodud ning tunne ei petnud mind. Super töö! Aitäh <3 "

- KRISTINE"Minu kaalakõrd näeb kaelas ilus välja ja sobib hästi minu seto riietega!"

 - IIDA
"Ma ei osta endale kuigi sageli asju. Ehteid soetan üliharva. Hõbedased täiskuukõrvarõngad aga hakkasid mulle kohe meeldima. Nende puhul tekkis nii hea ja kindel tunne, et ma kohe pidin nad endale saama. Mulle meeldib minimalism!"


 - MARI
EHE ELO-lt tellitud kaalakõrd on minu esimene ehe seto rahvarõivaste juurde. Kannan seda rahvariietega, aga see sobib imeliselt ka linaste riietega kandmiseks. Olen tehtud tööga väga rahul. Plaanis on tellida veel ehteid nii endale kui tütardele. Soovitan, sest töö on ilus ja kvaliteetne!

 - LIIS„Mul on mitmeid EHE ELO ehteid.

Lindudega tuleb helge ja headuse tunne. Lehtedega selgus. Nii vähe on ehteid, mis on õrnalt haavatavad ja ei ole kandilised. Nende ehetega kannan mina neid, mitte ehted mind. Lindudesse on jutustus ja salapära selle graveeringuga sisse kirjutatud. Lillede ilu on nii selge - ma tean küll, kui ilus ma olen! Lindude ja graveeringuga see ilu on varjatum, seda peab märkama.

Kas naine paneb ehte elama... või ehe naise ?

See lugu siin ehetes on tunnetuslik ja peen. Iga detail on läbi tajutud, see annab ehtele võluvuse. Aga vormid ise on äratuntavad ja kodused.

On võimalik olla korraga rikkalik ja priiskav ja samas lihtne. Öeldakse, et vähem on rohkem. Aga siis on sul 8 lille ühes käevõrus... ja ta ei mõju priiskavalt! Siin on lihtsus ja detailiküllus. Lihtsus ja luksuslikkus ja lähemal üksteisele kui lihtsus ja askeetlikkus”


 - MARIA"Ühine tee meile omaks sai. Meid seob armastus, mida sümboliseerivad EHE ELO valmistatud hõbedast sõrmused. Sõrmused on eelkõige klassikalised, kuid neis on ka meile suhtele omast erilisust. Aitäh EHE ELO! :)"


-GETHELIIS & TIIM

foto: Annika Varusk


„ Need EHE ELO tehtud õhukesed lehekesed on juba pikemat aega mu lemmikud! Lihtsad, peened, sillerdavalt säravad – sobivad nii pidulikumal puhul kui argipäeva helgemaks muutmiseks.”


- KÄRT